Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč
 »  Zdraví  »  Doplňky stravy  »  Omega mastné kyseliny  »  Omega 3  »  Survival  »  Omega 3 Fair Power, 100 tob

Omega 3 Fair Power, 100 tob

Toto zboží si právě prohlíží 5 zákazníků
Omega 3 Fair Power, 100 tob

Omega 3 Fair Power, 100 tob

Survival
Značka: Survival
333 Kč s DPH
16 Kč na další nákup
Kód: NRE.z5708_c19923 , EAN: 8594056370078

Omega 3 Fair Power, 100 tob - fotografie produktu

Parametry - Omega 3 Fair Power, 100 tob

Značka Survival

Popis - Omega 3 Fair Power, 100 tob

Tobolky s rybím olejem s vysokým obsahem EPA a DHA a s vitamínem E.

Jediné omega 3 na trhu s laboratorně ověřenou oxidační stabilitou!

Každá tobolka Omega 3 Fair Power obsahuje 1000 mg kvalitního rybího oleje s přirozeně vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin (190 mg EPA a 120 mg DHA), produkt obsahuje navíc i vitamín E. Omega 3 Fair Power je tak ideálním suplementem pro všechny, kteří chtějí podpořit své zdraví a správnou činnost organismu. Tobolky Omega 3 Fair Power jsou laboratorně testovány na všechny klíčové složky a také jako jediné na trhu mají laboratorně ověřenou oxidační stabilitu! Máte tak naprostou garanci, že svému tělu dodáváte jen to nejlepší (více o rozborech se dočtete níže).

Garance nejvyšší kvality:

Omega 3 Fair Power jsou volbou číslo jedna, pokud požadujete nejvyšší možnou kvalitu, která je navíc podložena laboratorními rozbory a na kterou se tak můžete absolutně spolehnout. V laboratorních testech jdeme totiž mnohem dál, než bývá u podobných produktů zvykem. Testovali jsme dlouhou řadu surovin, než jsme našli ty nejlepší a do našeho produktu je použili. Na základě jakých rozborů jsme se rozhodovali?

  • obsah esenciálních mastných kyselin DHA a EPA
  • obsah vitamínu E
  • oxidační stabilita

Podle nám dostupných informací je Survival jediný výrobce na tuzemském trhu, který má laboratorně ověřenou oxidační stabilitu tobolek s obsahem omega 3! Proč je klíčové tento ukazatel ověřovat? Jakýkoliv doplněk stravy s obsahem omega 3 mastných kyselin má tendenci oxidovat („žluknout“), protože zmíněné mastné kyseliny jsou velmi náchylné na kyslík. Zoxidovaný produkt pak výrazně ztrácí na kvalitě (snižuje se jeho pozitivní účinek), a tak se mnohdy může stát, že si koupíte omega 3 kyseliny, jejichž účinek je mizivý, nebo dokonce v případě vysoké oxidace jsou jeho účinky na zdraví negativní. Rozhodně tedy neplatí, že „je jedno, jaké omega 3 koupím, protože jsou všechny stejné“ - ani zdaleka! Laboratorní rozbory potvrdily, že průměrná hodnota oxidační stability Omega 3 Fair Power značky Survival je 4,55 mEq O2/kg, což je extrémně nízká hodnota na produkt s tak vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin a Vy tak máte absolutní garanci, že používáte produkt s nejvyšší možnou kvalitou a nejvyššími účinky na organismus. Pro zajímavost dodejme, že Mezinárodní organizace pro omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA (GOED) doporučuje maximální hodnotu 5 mEq O2/kg1. Tento limit však dle dostupných studií nesplňuje mnoho produktů napříč celosvětovým trhem2, nejhorší vzorky měly 15x vyšší hodnotu než produkt Survivalu, v průměru se ale hodnoty u produktů, které překračují doporučené hodnoty, pohybují napříč studiemi na úrovni 2-4krát vyšší. To vše svědčí o vynikající kvalitě Omega 3 Fair Power.

Odkazy na citované studie zobrazíte Produkt obsahuje také vitamín E - v 1 tobolce 1,5 mg (tedy 109 mg ve 100 g produktu), s ohledem na současnou legislativu však není uveden v tabulce účinných látek výše.

*) % RHP = procent denní referenční hodnoty příjmu

Složení:

  • rybí olej, jedlá želatina (želatinová tobolka), zahušťovadlo glycerol, pitná voda, vitamín E (D-alfa-tokoferol)

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců. Obsahuje nepoživatelný sáček k pohlcení vlhkosti.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
333 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás