Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč
 »  Sport  »  Novinky  »  Grada  »  Sportovní výživa (Nancy Clarková)

Sportovní výživa (Nancy Clarková)

Toto zboží si právě prohlíží 13 zákazníků
Sportovní výživa (Nancy Clarková)

Sportovní výživa (Nancy Clarková)

Grada
Značka: Grada
369 Kč s DPH
18 Kč na další nákup
Kód: NRE.z2596_c7609 , EAN: 9788027110308

Sportovní výživa (Nancy Clarková) - fotografie produktu

Parametry - Sportovní výživa (Nancy Clarková)

Značka Grada

Popis - Sportovní výživa (Nancy Clarková)

Nancy Clarková Pro sportovce, nesportovce i pro osoby snažící se o úpravu váhy.

U Grady 4. vydání Sportovní výživy autorky Nancy Clark. Dostanete ty nejlepší rady od mezinárodně uznávané odbornice na výživu. Ať už sportujete vrcholově, nebo se jen zajímáte o zdravý životní styl, Nancy Clarková Vám poradí, jak z výživy dostat maximum. Pomůže Vám s výběrem potravin v obchodě i restauraci, ale také s tím, co jíst před cvičením, během něj i po něm. Díky 89 originálním receptům budete vědět, jaké vyvážené pokrmy můžete připravovat ve vlastní kuchyni. Dozvíte se všechno o dietách bez hladovění, zdravém nabírání na váze i specifických výživových potřebách sportovců bojujících s poruchami příjmu potravy.

Kniha vychází z ověřených vědeckých poznatků a pomůže Vám zorientovat se ve světě stravovacích plánů, sacharidů, bílkovin, příjmu tekutin, biopotravin, potravinových doplňků nebo hubnutí nebo tvorby svalové tkáně.

Základní údaje o knize:

  • úplný název: Sportovní výživa (4., doplněné vydání)
  • autor: Nancy Clarková
  • nakladatelství: Grada
  • rok vydání: 2020
  • počet stran: 448
  • rozměr: 167 x 240 mm
  • typ: brožovaná bez přebalu lesklá

Autoři:

Nancy Clark, MS, RD, CSSD, je uznávanou autorkou a certifikovanou specialistkou na sportovní dietologii. Poskytuje nutriční poradenství jak kondičně cvičícím osobám, tak i vrcholovým sportovcům, mezi nimiž je mnoho běžců. Provozuje úspěšnou soukromou praxi v Healthworks Fitness Center v Chestnut Hill v Massachusetts, USA. Je známá schopností převést vědecké nutriční poznatky na praktické rady na zlepšení sportovní výkonnosti, kontrolu hmotnosti a řešení problémů se stravovacími poruchami. Vzhledem k jejímu renomé se její fotografie a nutriční rady objevily po Letních olympijských hrách v roce 2004 na obalech Wheaties. Mezi jejími klienty je řada špičkových sportovců účastnících se olympijských her a mistrovství světa v mnoha sportovních disciplínách, členové bostonských Red Sox, Boston Celtics a mnoho sportovců z Bostonské univerzity. Spolupracovala s mnoha maratonci a je nutriční konzultantkou Společnosti pro leukémii a lymfomy.

Clark je autorkou bestselleru Sportovní výživa (Grada, 2020), knihy, o níž se často mluví jako o "bibli sportovní výživy". Každý měsíc píše nutriční sloupek nazvaný "Kuchyně sportovců" (The Athlete`s Kitchen), který se objevuje ve více než stu sportovních publikací včetně New England Runner a je často zmiňována v časopisech Runner`s World a Shape. Bakalářský titul získala na Simmons College v Bostonu a magisterský na Bostonské univerzitě. Působila jako dietolog v massachusettské všeobecné nemocnici. Je členkou Americké dietologické asociace a Americké společnosti sportovního lékařství.

Sport a fitness jsou jejím profesionálním, ale i personálním zájmem. Pravidelně jezdí na kole a běhá. Úspěšně dokončila několik maratonů, jezdila na kole napříč Amerikou a absolvovala horskou túru v Himálajích. Žije poblíž Bostonu společně se svým manželem, synem a dcerou.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Novinky Všechny kategorie
369 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás