Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA
Kategorie
Značky
Doprava ZDARMA nad 999 Kč
 »  Sport  »  Novinky  »  Cpress  »  Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček)

Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček)

Toto zboží si právě prohlíží 14 zákazníků
Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček)

Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček)

Cpress
Značka: Cpress
379 Kč s DPH
18 Kč na další nákup
Kód: NRE.z8057_c28526 , EAN: 9788026437840

Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček) - fotografie produktu

Parametry - Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček)

Značka Cpress

Popis - Rozhodni se být zdráv (Jan Vojáček)

Jan Vojáček Nehaste příznaky – pochopte příčiny! Pokračování bestselleru Umění být zdráv.

Rozhodnout se je prvním krokem na vědomé cestě ke zdraví. Naslouchat vlastnímu tělu však nemusí být tak snadné. Které techniky pomáhají zlepšit naše životní nastavení? Jak prohlédnout iluze, které si vytváříme o světě? Jan Vojáček hledá odpovědi spolu s osobnostmi, kterých si váží a které mají k tématu zdraví co říct. Oblíbený funkční lékař v praktických návodech ukazuje, jak najít odvahu k životu v radosti a lásce – a inspirovat se může skutečně každý.

Osobní rozvoj, zdravý životní styl, alternativní medicína.

MUDr. Jan Vojáček, autor velúspěšného bestselleru Umění být zdráv, nabízí pokračování na naší cestě k uzdravení těla a mysli. V nové knize nazvané Jan Vojáček: Rozhodni se být zdráv je nám průvodcem na ne vždy jednoduché pouti ke znovunalezení umění naslouchat svému tělu a také odvahy k plnému a radostnému životu. Spolu s ním nás na této cestě bude doprovázet i řada dalších osobností, které Jana Vojáčka ovlivnily – přečteme si řadu nesmírně zajímavých informací například z oblasti homeopatie, non toxic životního stylu, budování systemických konstelací, žití v přítomném okamžiku či naturopatie. Dozvíme se, jak nás ovlivňuje světlo, jak zvládat agresi a hněv, co je to egodiagram, jak na nás působí vztahy s nejbližšími či jak zharmonizovat svůj mozek. Na závěr, jako bonus, pak čtenář najde rozhovory s průkopníkem epigenetiky Brucem Liptonem a kvantovým fyzikem Janem Rakem.

Základní údaje o knize:

  • úplný název: Rozhodni se být zdráv
  • autor: MUDr. Jan Vojáček, Věra Keilová
  • nakladatelství: CPress
  • rok vydání: 2021
  • počet stran: 248
  • rozměr: 145 x 205 mm
  • typ: brožovaná matná, lepená, bez přebalu

O autorovi:

Jan Vojáček je klasicky vystudovaný lékař, jehož životním i pracovním posláním se stalo hledání cest ke zdraví. Je průvodcem lidí na cestě k poznání zákonitostí vzniku nemocí a jejich předcházení. To vše v souladu s nejnovějšími vědeckými objevy a principy fungování lidského organismu. Jan Vojáček vytváří most mezi klasickou medicínou a medicínou personalizovanou. I proto se stal certifikovaným praktikem funkční medicíny, která mění pohled a přístup k chronickým onemocněním. Ve svém bestselleru Umění být zdráv klade otázky v dnešní době nadmíru aktuální. Následovala pokračování Rozhodni se být zdráv a Umění nemoci.

Pokud není uvedeno v popisku jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.
Máte dotaz k tomuto produktu?
Příbuzné kategorie
Novinky Všechny kategorie
379 Kč
 
Platební metody
Dopravci
Sledujte nás